5576 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5576 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 338cm / 133inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 567kg |